Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmirlilere telefondan seslendi

20.12.2015 00:59
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Binali Yıldırım'ın telefonundan İzmirlilere seslendi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, 1 Kasım'daki genel seçimlerde kullanılan oyların yüzde 82'sinin AK Parti'ye çıktığı Menderes ilçesine bağlı Küner Mahallesini ziyaret etti.

KONUŞMA SIRASINDA ERDOĞAN ARADI

Mahalle sakinleri ile konuşması sırasında Yıldırım'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aradığı bilgisi ulaştırıldı. Konuşmasını yarıda bırakan Yıldırım, Erdoğan'la telefon görüşmesi yaptı.

CUMHURBAŞKANI TELEFONDAN HİTAP ETTİ

Yıldırım, Erdoğan'a Küner'de olduğu bilgisini verdi, ardından telefonun hoparlörünü açtı. Erdoğan, Künerlilere hitap etti.

"İZMİR FARKLI BİR DÖNEMİNİ YAŞIYOR"

Küner sakinlerine İstanbul’dan selam gönderen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu hizmet kervanı içinde verdiğiniz desteklerden dolayı unutamayacağım hatıralarla şükranlarımı iletiyorum. Farklı hizmetlerle İstanbul-İzmir yolumuzdan alt yapı hizmetlerimize kadar İzmir farklı bir dönemini yaşıyor. Baharla birlikte yollar açılmaya başlıyor. İnşallah Binali Bey büyük bir heyecan ve aşkla göreve kaldığı devam edecek. Ben de Cumhurbaşkanı olarak hükümetimizin yanında olacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Erdoğan’ın konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesildi.

Bu haber toplam 1522 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri