Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine ziyaret

07.08.2016 11:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan 15 temmuz gecesi Borsa İstanbul önünde şehit olan Fatih Satır'ın ailesine taziye ziyareti yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde Huber Köşkü'nden çıkarak Sarıyer'e geldi. Erdoğan, İstinye'deki Borsa İstanbul binası önünde şehit edilen 28 yaşındaki Fatih Satır'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine ziyaret

Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Erdoğan, eve girerek aileye başsağlığı dileklerini iletti. Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan evden çıkarken de yine vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada megafonla vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine ziyaret

Herkesi yarın yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne davet eden Erdoğan, "Yarın inşallah Yenikapı'da tüm İstanbul oradayız. Aynı anda inşallah 80 vilayette Yenikapı'yı takip edecek. Tüm Türkiye yarın Yenikapı'daki bütün merasimi takip edecek. İktidar partisinin genel başkanı, ana muhalefet partisinin genel başkanı ve MHP Genel Başkanı orada olacak. Meclis başkanımız orada olacak sizlere hitap edeceğiz. Orada sizlerle bir arada olacağız. İnşallah Kur'an-ı Kerim tilavetleriyle şehitlerimizi yad edeceğiz, gazilerimize şifalar dileyeceğiz, geleceğe de böyle yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine ziyaret

ŞEHİT EVİNDE KUR'AN OKUDU, DUA ETTİRDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'da şehit olan Fatih Satır'ın evini ziyaret etti. Burada Al-i İmran Suresi'nden 191,192,193 ve 194'üncü ayetleri okudu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit evinde Kur'an okudu

Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit evinde dua ettirdi

Bu haber toplam 1660 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri