Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye açıklamaları

24.08.2016 12:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin harekatından sonra küstahça bir tweet atan Salih Müslim'e tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, engellilerin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmelerine ilişkin atama ve kura törenin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Suriye operasyonu üzerine Türkiye Suriye batağında çok şey kaybedecektir” şeklinde bir tweet atarak kendince Türkiye'yi tehdit eden terör örgütü PYD'nin lideri Salih Müslim'e cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye açıklamaları

SİZ NE OLACAĞINIZIN HESABINI YAPIN

Cumhurbaşkanı, şunları söyledi; "DAİŞ ve PYD gibi terör örgütlerine yönelik operasyonu ordumuz başlatmış durumda. Bu işin burada noktalanması lazım. Bu sabah 4:00 itibariyle süreç başladı. Birileri meydan okuyor, onlara sesleniyorum: Siz ne olacağınızın hesabını yapın. Türkiye'ye tehdit unsuru oluşturacak kim olursa olsun, bu millet var olacaktır."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye açıklaması VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Öncelikle bugün ataması yapılacak 6113 engelli kamu personelimize görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sizler birer kader mahkumu değilsiniz, sizler her şeyinizle bu ülkenin kalkınmasına katkıda bulunacak insanlarsınız.

Üsküdar'da tankın üzerine çıkan engelli kardeşimiz herkesin takdirini kazanmıştır.

NE DAEŞ NE PKK..

Ne DAEŞ ne PKK hiçbir gücün bu birlik ve beraberlik karşısında başarılı olma şansı yoktu.

12 yaşında 14 yaşında çocukları terörist olarak yetiştiriyorlar. Ve o canım çocukları canlı bomba olarak yetiştiriyorlar. Bunlar lanetlidir, Rabbim bunların belasını verecektir. Alna Kelime-i Tevhid bandı asmakla Müslüman olunmaz. Allah lafzının istismar edilmesiyle müslüman olunmaz bunların İslam'la alakası yoktur.

SURİYE'NİN TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMAYA KARARLIYIZ

Bunların pisliklerini biz temizlemeye çalışıyoruz. Suriye'de "oldu-bitti" ye izin vermeyiz. Gerekirse kendi imkanlarımızı kullanarak Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumaya kararlıyız.

BU HALKA DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKSİNİZ

Bu halka diz çöktüremeyeceksiniz. Bin yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri çeviremeyeceksiniz."

Bu haber toplam 1580 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri