Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bingöl konuşması

03.06.2015 15:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sarayın klozetlerinin altın kaplama olduğunu söyleyen ardından da "Ben öyle demedim" diyen Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

Bingöl'de halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın klozetlerinin altın kaplama olduğunu iddia eden, Erdoğan'ın "Gel bak tuvaletlere" demesinin ardından "Ben öyle demedim" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi: "Çarkçı Kemal"

"ÇARKÇI KEMAL"

"Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı. Şimdi altın klozet kapağı yalanıyla bize yapıyorlar. Hemen cevabımızı verdik. Ben öyle demedim diyor. Çark etmeye başladı. Millet zaten boşuna "Çarkçı Kemal" demiyor. Millet sana boşuna çarkçı Kemal demiyor. Bu millete yutturamazsınız. Yine millete rezil oldular. Yarabbi şükür diyerek yoluna devam ediyor."

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

MENDERES YAPTIKLARINI CANIYLA ÖDEDİ

"1982 anayasa referandumunda en yüksek hayır oyu veren Bingöl tarih yazmıştır. 2010 referandumunda da en yüksek evet oyunu vererek bir kez daha tarih yazmıştı.

Bu millletin hafızası millete karşı hiçbir zulmü unutmaz. Sultanahmet Camii'nde Allah u Ekber, Allah u Ekber derken herkes hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Ezan-ı Muhammedi'yle yeniden kavuşmak milletimizi bu kaadar mesut etmişti.

Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı.

PARALEL ÖRGÜT DARBECİLERİN YANINDA YER ALDI

Ana muhalefetin genel başkanı çıkmış paralel örgütün gazetesine şunu diyor "Tek parti dönemi bundan daha iyiydi" Bunlar daha düne kadar birbirlerine neler söylüyordu.

Bu paralel örgüt her zaman darbecilerin yanında yer aldı. o Pensilvanya'daki zat ne dedi: Başörtüsü fürüattır. İnziva için Amerika'ya gitti.

BUNLARIN ASLI BOZUK

"Taksim bizim kabemiz" diyenin bunlardan ne farkı var. İnziva için Amerika'ya gidenle Taksim'i Kabe olarak görenleri nerede buluşturuyorsun Yarabbi? Bunların aslı bozuk."

Bu haber toplam 1420 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri