Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı kötü fırçalar...

02.06.2012 13:06
Sapanca'ya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün korumaları, yolu erkenden trafiğe kapatan polisleri uyardı.

Sakarya ve Bolu'da katılacağı program öncesi Sapanca'ya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül 'ün korumaları, yolu erkenden trafiğe kapatan polisleri uyardı: "Çabuk yolu açın, yoksa çok kötü fırçalar!"

Cumhurbaşkanı Gül 'ün gelişi öncesi Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, otoban gişelerinden otele kadar olan güzergahta geniş güvenlik önlemleri aldı. Gül'ün gelişine kısa bir süre kala trafiği kesen polis ekipleri ile Cumhurbaşkanlığı korumaları arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

AMİRLER BÖYLE İSTİYOR

Yolun erken kesildiğini belirten korumalar, polislerden konvoyu görene kadar yolun kapatılmamasını istedi. Ancak görevli polis memuru "Ne yapalım, amirlerimiz böyle istiyor, kes diyorlar kesiyoruz" diye cevap verdi.

Bunun üzerine koruma görevlisi, Cumhurbaşkanı Gül'ü kastederek, polis memuruna, "Abi şurayı bir görürse, inan çok kötü fırçalar. Trafiğin kesilmesini, vatandaşın bekletilmesini hiç istemez" dedi. Bir süre sonra konvoyun yaklaştığını gören koruma, "Artık gerek kalmadı, kuyruk 1 kilometre oldu" diye serzenişte bulundu.


 

Bu haber toplam 2986 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri