Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gidecek ilk CHP'li!

14.07.2015 14:23
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek için Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gidecek. Gürkan, Saray'a giden ilk CHP'li olacak.

EDİRNE 'de 20-26 Temmuz 2015 tarihleri arasında 654.’sü gerçekleştirilecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesinde Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile CHP'li Belediye Başkanı Recep Gürkan, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ziyaret edecek.

Bugünkü görüşmeyle CHP'den Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na giden ilk isim CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan olacak. Recep Gürkan’ın yapacakları ziyaret öncesi Genel Merkez’e bilgi verdiği ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun da olurunu aldığı öğrenildi.

i̇şte-cumhurbaşkanliği-sarayina-gidecek-ilk-chpli!.jpg

BAYKAL SARAY'DA GÖRÜŞMEYİ İSTEMEMİŞTİ

TBMM'nin açılmasından önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelen CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal görüşme için Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gitmeyeceğini belirtince buluşma Dışişleri Konutu'nda gerçekleşmişti.

CHP'lilerin Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na tepkisi bizzat CHP lideri Kılıçdaroğlu tarafından da dile getirilmişti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu tepkisini ''Saray’a gitmem. Bina kaçak. Devletin başı, hukuk devletinde kaçak yerde oturmaz'' diyerek göstermişti.

dsc_0385.jpg

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri