Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet ve Oda TV rahatsız oldu

12.01.2016 01:12
Halktan yükselen yoğun tepkilerin ardından terör örgütü PKK'nın propagandası yapılan Beyaz Show'un son bölümünü internete koyamayan Kanal D'ye, tetikçi yayıncılığıyla dikkat çeken Oda TV ve Türkiye aleyhinde yaptığı haberlerle bilinen Cumhuriyet gazetesin

Beyaz Show'un geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan bölümünde, Ayşe Çelik isimli şahıs telefonda kendini "öğretmen" olarak tanıtıp terör örgütü PKK'nın propagandasını yapmıştı. Beyazıt Öztürk ise yaklaşık 3 dakika boyunca propagandanın sürmesine izin vermiş, üstelik şahsın sözlerini 3 defa da alkışlatmıştı.

Kamuoyundan gelen yoğun tepki üzerine Beyazıt Öztürk özür dilemiş, Kanal D de konuyla ilgili bir açıklama yayınlamıştı.

Olayın ardından Ayşe Çelik'in daha önce Paralel Yapı'nın dersanelerinden birinde öğretmenlik yaptığı ortaya çıkmıştı.

CUMHURİYET VE ODA TV RAHATSIZ OLDU

Tamamen Fetullahçı Terör Örgütü güdümünde yayın yapan Cumhuriyet Gazetesi ve tetikçi yayıncılığıyla dikkat çeken Oda TV bu akşam yine kendilerinden bekleneni yaparak terör propagandasının yanında durmayı tercih etti.

'SANSÜR' DEDİLER

Halktan gelen yoğun tepkiler üzerine Beyaz Show'un son bölümünü internet sitesine koyamayan Kanal D için Cumhuriyet ve Oda TV, "Kanal D'den Beyaz Show'a sansür" başlığını kullandı.

''YERE İZMARİT ATMIYORLAR'' DİYEREK PKK PR'I YAPMIŞLARDI

Cumhuriyet gazetesi, daha önce de Kandil'e muhabirlerini göndererek terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey yöneticileriyle röportaj yaptırmış, "Yere izmarit atmıyorlar, çevreyi kirletmiyorlar" şeklinde alenen örgüt propagandası yapmıştı.

Bu haber toplam 1480 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri