Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet’e Abonetör Oldu

03.12.2012 11:32
CHP lideri Kılıçdaroğlu, bu aralar papaz olduğu Aydınlık’tan sonra şimdi de Cumhuriyet gazetesi için abone toplamaya başladı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesi reklamı yaparak, “Cumhuriyet'i seviyorum. Hergün ilk okuduğum gazetedir” dedi ve Cumhuriyet'in daha geniş kitleler tarafından okunması gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu'nun Cumhuriyet gazetesiyle ilgili bu sözleri “Aydınlık olayını” akla getirdi.

CHP lideri şu günlerde, Aydınlık gazetesine savaş açmış durumda. Son olarak Meclis grup toplantısında Aydınlık gazetesi ile başyazarı İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i ima ederek "Sahibi eski Mao'cu olan gazeteye CHP'yi dizayn ettirmeyiz" dedi.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Aynı Kılıçdaroğlu, kısa bir süre önce ise katıldığı bir programda, Aydınlık gazetesine övgüler düzüyor ve kendisini dinleyenlere “Aydınlık'a abone olun” çağrısı yapıyordu. Kılıçdaroğlu, “Sizden bir isteğim var, Aydınlık gazetesine abone olun. Onlar yürekli insanlar. Mücadele ediyorlar. Karanlıkla mücadele ediyorlar. Bizim de o mücadeleye bir şekilde destek olmamız lazım” diyordu.

KILIÇDAROĞLU'NUN O SÖZLERİ İÇİN TIKLAYIN

çarklarıyla bilinen Kılıçdaroğlu'nun, Aydınlık'ta olduğu gibi Cumhuriyet gazetesinde de çark edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

Habervaktim.com

 
Bu haber toplam 3790 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri