Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cüppeli 'hükümetin medyası'dedi ve fena saydırdı!

28.12.2010 02:10
Cüppeli hoca en sonunda isyan etti. Hakkında 'yandaş' gazeteler tarafından bir karalama kampanyası düzenlendiğini iddia eden Cüppeli canlı yayında çıldırdı

Habertürk ekranları Cüppeli Hoca'nın isyanına sahne oldu. Hakkındaki 'kaset' iddialarıyle yeniden gündeme gelen Cüppeli hoca hükümete yakın gazeteleri bombaladı, adeta rest çekti.

Başta Yeni Şafak gazetesi olmak üzere 'yandaş' gazetelere yüklenen Cüppeli Ahmet Hoca canlı yayında adeta çıldırdı. Hakkında kapsamlı bir karalama kampanyası yürütüldüğünü iddia eden Cüppeli Hoca adresi olarak muhafazakar odakları gösterdi. 'Hürriyet Milliyet de değil bunları yapan' diyen Cüppeli şöyle devam etti:

Benim öyle derin odaklarla bir ilişkim, bir bağlantım falan yok. Çekil diyorlar aslında ama çekilmeyeceğim. Benim bir beklentim yok, para pul istemiyorum. Allah için doğruları anlatmaya devam edeceğim. Bakın burada söylüyorum. Ben deli bir adamım. Eğer böyle devam ederlerse ben de çıkıp isim isim anlatırım. Böyle bir kanala çıkıp da konuşmam basın toplantısı düzenlerim. Benim isnternet siteme daha önce 30-40 bin insan bağlanıyordu şimdi bu karalama başlayınca 550 bin bağlantı oluyor. Kimse inanmıyor bu iftiralara. Açık açık söylüyorum geri çekilmeyeceğim, bundan sonra ancak öldürürler beni.

İşte o anlar:


 

Bu haber toplam 2100 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri