Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

dana Valisi Coş: Tatlı yiyelim tatlı konuşalım

14.11.2013 01:24
Kendisini eleştiren bir kişiye 'Gavat' diyen Hüseyin Avni Coş, Başbakan'ın 'Yedirmeyiz' açıklamasından sonra ilk kez göründü.
10 Kasım töreninde kendisini eleştiren bir kişiye, 'Gavat' diye seslenen Adana Valisi,Emniyet Müdürlüğünün törenine katıldı. Eleştiriler üzerine açıklama yapan Başbakan Erdoğan, Vali Coş için 'Yedirmeyiz' ifadesini kullanmıştı.  

 

 

 

 

Adana Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği 'Hizmette Engel Yok' projesi kapsamında, her polis merkezine bir tekerlekli sandalyenin dağıtıldığı törende bayrak dağıtan Vali, engelliçocuklarla da fotoğraf çektirdi. 

 

 

 

 

VALİ COŞ: 'TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM'

 

 

Bir kız çocuğunun söylediği 'Osman Ağa' şarkısına gülümseyen Vali Coş, 'Tatlı yiyelim tatlı konuşalım' diyerek törene katılanlara tatlı ikram etti.
Adana Valisi Coş: Tatlı yiyelim tatlı konuşalım

 

Yüzünün güldüğü görülen Vali Coş, daha sonra işaret diliyle okunan İstiklal Marşı'nı izledi. Coş, buradaki konuşmasında, 'Anayasamızda ifade edilen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin aynı zamanda sosyal bir devlet olduğunun en güzel örneklerinden birini ortaya koyuyoruz. Engellikardeşlerimizin, aynı sizler gibi bu devletin birinci sınıf vatandaşı olduğunu, onların da sorunlarının çözümü için devletimizin, kamunun, sivil toplumun bütün imkanlarının giderek artan ölçüde seferber edildiğini görüyoruz. Bu güzel gelişmelerden ötürü emeği bulunanlara, bu konuda farkındalığın artması yönünde çalışma yapanlara huzurunuzda teşekkür ediyorum' diye konuştu.

 

Adana Valisi ile vatandaşlar arasında gerginlik

ENSONHABER

Bu haber toplam 1330 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri