Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dananın Kuyruğu Yarın Kopuyor

08.11.2013 16:00
Gürsel Tekin İstanbul'u yönetmeye talip olduğunu açıklayacak. Sarıgül ise rozetini takıp yollara düşecek.

Türkiye yarın CHP'de yaşanan rekabeti konuşacak. CHP'nin iki güçlü ismi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için start verecek.Mustafa Sarıgül, Ankara'da düzenlenen törende rozetini takacak, Gürsel Tekin ise İstanbul'da aday adaylığını açıklayacak.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, cumartesi günü saat 10.30'da Ankara'daki genel merkezde düzenlenecek törenle CHP rozetini takacak. Sarıgül için genel merkezin bahçesine bir sahne kuruldu. Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, rozetini takıp üyelik kartını aldıktan hemen sonra İstanbul'a dönecek ve çalışmalarına başlayacak.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Adayı ise 16 Kasım'da yapılacak olan yeni il binası açılış töreninin ardından kamuoyuna duyurulacak.

TEKİN KADIKÖY'DEN SESLENECEK

CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ise cumartesi günü saat 14.00'te Kadıköy İskele Meydanı'ndaki Atatürk Heykeli'nin önünde miting düzenleyecek. İstanbul'un sorunları ve çözümleri üzerine konuşacak olan Tekin,  "İstanbul'un sorunlarını biz çözeriz'' mesajı verecek.

Toplantı öncesi Gerçek Gündem'e konuşan Tekin, "Parti içi demokrasinin güzel bir örneğini yaşıyoruz. CHP AKP değildir. Aday adayları halkın önüne çıkar, projelerini koyar ve hizmet yarışına girer. Şu an Türkiye'nin dört bir yanında partili arkadaşlarımız halka hizmet etmek için mücadele ediyor'' dedi.

habervaktim

Bu haber toplam 2350 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri