Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Davutoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca'yı ziyaret etti

21.03.2016 23:53
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü ziyaret etti

Cübbeli Ahmet Hoca'nın sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, Cübbeli Ahmet Hocaefendi'yi hanesinde ziyaret ederek sohbet ve muhabbet ettiler.

Ziyarette; Hocaefendi'nin babası Yusuf ÜNLÜ beyefendi ve kayınpederi İhsan ARABUL beyefendi de hazır bulundular. Başbakanımız, ehli sünnet itikadını muhafaza eden biri olması hasebi ile Hocaefendi'nin hanesinde bulunan Saç-ı Şerîf'i ve Sakal-ı Şerîf'i ziyaret etti, ayrıca kütüphanedeki kitaplara göz gezdirdiler ve muhabbet üzere ayrıldılar. 

Sağdan itibaren fotoğraftakiler; Hocaefendinin Başdanışmanı ve Ahmet Yesevi Derneği Mütevelli Heyeti'nden Av. Fatih OĞUZ Beyefendi, Hocaefendi'nin yakın dostu Ahmet Yesevi Derneği Mütevelli Heyeti'nden İşadamı Kamil ŞAHİN Beyefendi, Hocaefendi'nin Özel Kalemi Mahmut Osman OĞUZ Hocaefendi, Hocaefendi'nin tv çekimlerini yapan Hafız Enes UZUN Hocaefendi'nin kütüphanesine bakan ve devamlı yanında bulunan Hafız Übeydullah DEMİRCİ Hocaefendi, esnaftan ve sevdiği cemaatinden Abdullah KAYA Beyefendi.

Bu haber toplam 2588 defa okunmuştur
Yazıklar olsun
Kenan Özmen
Biz tevhidten, hilafetten bahsediyoruz; sayın başbakan yanmaz kefen tüccarından icazet almaya gidiyor. Bir yandan İŞİD' le mücadele ettiğinizi söyleyip, İŞİD' le aynı zihin yapısında olanlarla poz vermek hangi akılla açıklanabilir? Ne diyelim, sakal-ı şerifi gördünüz, icazeti aldınız, bir de kefen aldınız mı cennetiniz garanti şimdi. Allah ıslah etsin sizi
23 Mart 2016 Çarşamba 12:33
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri