Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Davutoğlu'ndan flaş operasyon açıklaması! Gün imtihan günüdür

14.12.2014 13:19
Ahmet Davutoğlu AK Parti Elazığ İl Kongresi’nde konuştu. Davutoğlu'nun hedefinde CHP ve MİT TIR'larına yapılan operasyon vardı. Davutoğlu, 'Gün imtihan günüdür' dedi.

Ahmet Davutoğlu AK Parti Elazığ İl Kongresi’nde konuştu. Davutoğlu'nun, "Gün imtihan günüdür. Herkes yaptıklarının ve bu ülkede demokrasiye yönelik tavırlarının hesabını da görecek, mükafatını da görecek" şeklindeki sözleri akıllara bugün yapılan operasyonu getirdi.

Davutoğlu konuşmasında şunları söyledi:

MİT tırlarına operasyon yapıldığında Kılıçdaroğlu sessizdi. Dünyaya şikayet etti. Ama bakıyorsunuz şimdi, paralelcilerin yapıların diliyle, MİT'e saldırıyor. Bakıyorsunuz aynı dille T.C. Devletini hükümetimizi tahrip etmeye çalışıyor.

GÜN İMTİHAN GÜNÜDÜR

Gün imtihan günüdür. Herkes yaptıklarının ve bu ülkede demokrasiye yönelik tavırlarının hesabını da görecek, mükafatını da görecek. İşte Ak Parti Türkiye'nin her yerinde yükselen gücüyle demokrasiye sahip çıkmanın mükafatını görüyor.

Nasıl CHP Türk baasıysa, HDP Kürt baası olarak bütün doğuda güneydoğuda kendileri dışında düşünen herkese baskı uygulamaya kalktılar. Yasin Börü'yü unutmadık, o olaylarda kaybettiğimiz 50'ye yakın vatandaşımızı unutmadık. Bir daha hiçbir vandal eşkiya terörist Türkiye'nin şehirlerini bu hale getiremeyecek.

Bu haber toplam 2378 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri