Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na başarı hikayesi cevabı

26.04.2015 23:51
Başbakan Davutoğlu, "Biz Kılıçdaroğlu'nu SSK'dan biliriz" diyerek Kılıçdaroğlu'nun başarı hikayesini anlattı.

Partisinin Edirne'deki mitinginde konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, hayatı boyunca çok zor sınavlardan geçtiğini belirterek hayatının bir başarı hikayesi olduğunu söyledi.

Bayburt'ta Kılıçdaroğlu'na cevap veren Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz Kılıçdaroğlu'nu SSK'dan biliriz" diyerek Kılıçdaroğlu'nun başarı hikayesini açıkladı:

BİZ KILIÇDAROĞLU'NU SSK'DAN BİLİRİZ

"Gelelim Kılıçdaroğlu'nun başarı hikayesine. Kılıçdaroğlu'nu tanımazlar. Bayburt'a gelmemiş ki tanısınlar. Biz söz verdik mi yaparız. Bakın Kılıçdaroğlu diyor ki ben bir başarı hikayesiyim. Kılıçdaroğlu'nu nereden biliriz, SSK'dan. SSK Genel Müdürü'ydü, geldiğinde SSK'nın borcu yoktu. Bıraktığında ise SSK en büyük borçla batmıştı. SSK'nın durumu televizyonlara yansımıştır. Savaş Ay, Kılıçdaroğlu'nun omzunu okşayarak soruyordu da, Kılıçdaroğlu tembel bir öğrenci gibi cevap dahi veremiyordu. Sen daha Savaş Ay'a cevap verememişsin, milletin sorusuna cevap verebilir misin? Madem başarı hikayesisin çık söyle "Kazanamazsam bırakırım de". Hedefi yüzde 35'miş... İşte Kılıçdaroğlu'nun karnesi böyle zayıflarla dolu bir karne."

Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri