Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Defne'nin ölümündeki sır perdesi

02.02.2011 17:36
Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili Kerem Altan'ın 112 Acil Servis'i aradığını söylemesi üzerine İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü konuya ilişkin ilginç bir açıklama yaptı. Açıklamanın ayrıntısı şöyle:

 

İstanbul Sağlık Müdürlüğü, sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili olarak 112 Acil Servis'in aranmadığını bildirdi.

Müdürlükten yapılan açıklamada, Foster'ın evinde ölü bulunmasıyla ilgili olarak bazı internet sitelerinde yer alan haberlerde Kerem Altan'ın 112 Acil Servis'i aradığının ancak ambulansın gelmediğinin iddia edildiği belirtildi.

Olay günü 112 komuta kontrol merkezindeki tüm ses kayıtlarının incelendiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Kayıtlarımızda konuyla ilgili hiçbir ihbar bulunmamaktadır. Olayla ilgili olarak 112 Acil Servis aranmamıştır. Görevlerini üstün bir çalışma temposu içerisinde yerine getirmeye çalışan 112 Acil Servis çalışanlarının moral ve motivasyonları, medyada çıkan bu tarz haberlerden olumsuz etkilenmektedir. Bu konuda tüm basın ve yayın organlarının desteğini bekliyoruz. Defne Joy Foster'ın vefatından dolayı üzüntülerimizi belirtir, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.''

Bu haber toplam 4824 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri