Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demirel'in evine neden 2 ambulans gitti?

14.05.2015 12:32
Süleyman Demirel’in Güniz Sokak’taki evine dün iki ambulansın gitmesi Ankara’da merak ve telaş uyandırdı.

Daha önce zatürree tedavisi gören 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in, akciğerlerindeki rahatsızlığı yeniden nüksetti. Demirel, geçen yıl aralık ayında geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle Güven Hastanesi'nde iki hafta süreyle tedavi görmüştü. Demirel, rahatsızlığı nedeniyle kardeşi Hacı Ali Demirel'in cenaze törenine de katılamamıştı.

HABERAL'DAN ZİYARET

CHP milletvekili ve Başkent Hastanesi’nin kurucusu Mehmet Haberal, Demirel’in en yakın dostlarından biri.  Haberal, daha sonra paralel yapının etkin olduğunun ortaya çıktığı dava çerçevesinde yargılanmış, Silivri cezaevi’nde yatmış ve tahliye olmuştu. Demirel, havalimanına giderek cezaevine girecek olan dostu Haberal’ı o dönemde uğurlamıştı.

Aynı zamanda Türkiye’nin sayılı hekimleri arasında yer alan Profesör Haberal, Demirel’i Güniz sokaktaki evinde düzenli ziyaret ediyor.

Haberal, bugün de Demirel’i ziyaret etti. Haberal, Demirel’in solunum yollarındaki rahatsızlığı görünce hastaneye kaldırılmasının uygun olacağını düşündü. Ve özel doktoru Aylin Cesur ile konuştu. Bunun üzerine Haberal’ın kurucusu olduğu Başkent Hastanesi’nden Güniz sokağa bir ambulans yola çıktı.

Demirel’in özel odasının bulunduğu Güven Hastanesi’nden de aynı zamanda bir ambulans gönderildi. İki ambulansın Güniz sokağa gelmesi, bu telaştan kaynaklandı. Özel odaya alınan Demirel'in tedavisine başlandığı öğrenildi.

Demirel'in iki gün süreyle hastanede tedavisine devam edilmesinin planlandığı belirtildi

Bu haber toplam 1380 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri