Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demirtaş'ın korosu

03.05.2015 09:26
HDP lideri Selahattin Demirtaş'a son hediye Kandil'den geldi. PKK'lı teröristler, HDP için seçim şarkısı besteledi, klip çekti.

Mikrofonu eline her alışında kan tüccarlığı yapan ya da manevi değerleri ayaklar altına alan Selahattin Demirtaş'a Kandil'den seçim şarkısıyapıldı. HDP ile seçime girme kararı aldıktan sonra oy toplamak için Doğan Medya ile ortaklığa girişen, CHP'nin desteğini alan son olarak paralel taşeronluğa başlayan HDP'nin eş başkanının, "Düşünce suçundan dolayı sürgünde. Vatan hasretiyle Erbil'de ticaret yapıyor" dediği ağabeyi Nurettin Demirtaş'ın elinde kaleşnikofla PKK kamplarında yaşadığını Takvim gazetesi ortaya çıkarmıştı.

Taksim'i Kabe'ye benzeten, dini değerleri ayaklar altına alan Demirtaş, 1 Mayıs'ı da sonuna kadar sömürmüştü. "Hep beraber 1 Mayıs'ta Taksim'deyiz" diyerek onlarca kişinin öldüğü 6-7 Ekim Kobani olaylarında olduğu gibi kan ve ölüm çağrısı yapan Demirtaş'ın kandırdığı gençler önceki gün yine molotoflarla sokaklarda terör saçtı. Ama taraftarlarına gaz veren Demirtaş, İşçi Bayramı'nda Avrupa'nın en gözde tatil beldesi Marsilya'da soluğu aldı. Batı'dan oy alabilmek için Doğan Medya ve Paralel yayın organlarının imaj çalışmasıyla sempatik görünmeye çalışan Demirtaş'ın HDP'sine Kandil'den şarkı hediye edildi.

Son olarak İmralı'dan "Silah bırakın" mesajı almasına rağmen silahlı eylemlere devam eden teröristler HDP için şarkı besteledi. Kandil'de şarkılarına klip çeken Koma Awaz Çiya isimli terörist grup 'Ji Bo Gelan HDP' isimli şarkıyı Demirtaş'a ithaf etti.

a haber

Bu haber toplam 1402 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri