Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demirtaş'tan Lavrov'a: Uçak düşürülmesine tepki verdik

23.12.2015 12:45
Rusya'da Lavrov'la görüşen Selahattin Demirtaş, Rus uçağının düşürülmesi nedeniyle AK Parti hükümetine tepki gösterdiklerini yineledi..

HDP Eş Başkanı Demirtaş, Rusya'nın başkenti Moskova'daki temaslarına başladı. Demirtaş ilk olarak Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'la bir araya geldi.

Rusya'nın başkenti Moskova'ya giden HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş ile Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ikili görüşmeleri öncesi kameralar karşısına geçti.

Demirtaş'tan Lavrov'a: Uçak düşürülmesine tepki verdik İZLE

'TÜRKİYE'DE DESTEĞİMİZ HDP'YE'

Bu görüşmede Lavrov Demirtaş'a, Türkiye siyasetinde HDP'yi desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceeklerinin garantisini verdi. Demirtaş ise Lavrov'un sözleri üzerine Türkiye'nin Rus uçağını düşürmesinin yanlış olduğunu ve uçağın düşürülmesine tepki gösterip AK Parti hükümetini eleştirdiklerini söyledi.

Bu haber toplam 1318 defa okunmuştur
VATAN HAİNİ
T.C DEVLETİ
BUNU YAPARAK ELİNE NE GEÇTİ HEMEN SOLUĞU RUSYADA ALDIN DÜŞÜRMESEYDİ NEDEN DÜŞÜRMEDİN DİYE YÜKLENECEKTİN DÜŞÜRDÜ NEDEN DÜŞÜRDÜ DİYON NE BİÇİM İNSANSINIZ BEN BİR KURT OLARAK RECEP TAYYİP ERDOGA'NIN YANINDAYIM DAVOSTA İSRAİLE NASIL AYAR VERDİYSE BURDADA YALAKASI OLDUGUN RUSYAYA AYARI VERDİ O DÜNYA LİDERİ VATAN HAİNİ
24 Aralık 2015 Perşembe 12:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri