Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dersim Kılıçdaroğlu'nu böyle karşıladı

08.08.2013 00:08
Kemal Kılıçdaroğlu memleketi Tunceli'ye gitti. CHP liderini memleketinde pankart ve sloganlarla karşıladılar.

Kemal Kılıçdaroğlu , Ramazan Bayramı 'nın ilk iki gününü geçireceği Tunceli'ye gitmek için uçakla eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte THY'nin tarifeli uçağıyla Elazığ'a gitti.

"BAŞBAKAN KILIÇDAROĞLU"

Kılıçdaroğlu'nun havaalanında CHP Tuncelimilletvekilleri Hüseyin Aygün , Kamer Genç, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, CHP Elazığ il ve ilçe teşkilatları ile yaklaşık bin kişi karşıladı. Partililer sevgi gösterilerinde bulundukları Kılıçdaroğlu ile tokalaşmak için uzun kuyruklar oluşturup, "Başbakan Kılıçdaroğlu" sloganları attı. Karşılama zaman zaman izdiham yaşanırken, Kılıçdaroğlu daha sonra karayoluyla Tunceli'ye hareket etti.

PERTEK'E GEÇTİ

Elazığ kent merkezinde yaklaşık 400 araçla tur atan Kılıçdaroğlu, daha sonra Keban Gölü'nden Tunceli 'nin Pertek İlçesi'ne geçmek için feribot iskelesine gitti. Burada da sevgi gösterileriyle karşılanan Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla tokalaşıp fotoğraflar çektirdi. Kılıçdaroğlu, Pertek'e geçmek için bindiği feribotun kaptan köşküne çıkarak, burada bir süre dümene geçip gazetecilere fotoğraflar çektirdi. Feribotta da fotoğraf çektirmek isteyenlerin isteklerini geri çevirmeyen Kılıçdaroğlu, Pertek iskelesinde de kalabalık gruplar tarafından coşkuyla karşılandı.internethaber.com

a.20130807223605.jpg

Bu haber toplam 1636 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri