Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli Ankara'da konuştu

17.01.2015 17:33
Partisinin siyaset ve liderlik okulunda konuşan Devlet Bahçeli, öğrencilere seslenerek öğütler verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin siyaset ve liderlik okulundaki etkinliğinde konuşma yaptı. Konuşmasında  okulu bitiren öğrencilere seslenen Bahçeli, öğrencilere ders niteliğinde sözler söyleyerek öğütler verdi.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

ARAŞTIRMAKTAN BIKMAYIN

"Utanacak, saklanacak korkacak bir şeyimiz yoktur. Alnımız ak başımız diktir. Bu okulu bitirenlere seslenmek istiyorum. Türkiye ve dünya nereye gidiyor. Bölgemizde oynanan büyük oyun nedir? Aktörleri kimlerdir? Türk milleti nerede olmalıdır? sorularına cevap aramak zorundasınız. Araştırmaktan bıkmayın. Yalnızca sizler değil, temiz bir geçmiş ve namusa sahip her vatandaşımız aradığı huzuru MHP'de mutlaka bulacaktır. Bu vesileyle sizleri kutluyorum.

MHP SON KUDRETTİR

Kutuplaşma ve kuralsızlık ateşinin söndürülmesi için MHP son kuvvettir. Yolsuzluğun, yoksulluğun ve yasakların kazınması için MHP son kudrettir. MHP Türkiye için son şans, son kale; Türk milleti için en emin sığınaktır. Gördüğümüz tehlikeler, tehditler konusunda milletimizi uyarmakla yükümlüyüz.

Devlet Bahçeli siyaset ve liderlik okulunda konuştu İZLE 

MHP VARSA MİLLET DARLIKTAN KURTULACAKTIR

MHP varsa Allah’ın izniyle Türkiye darboğazdan çıkacak, millet darlıktan kurtulacaktır. Bizim için vatan,bayrak,millet,namus ve Şeref olan Türkçe anamızın ak sütüdür. Bugün Dombıra çalanlar, Kandilin Dümbeleği haline gelmiştir. Saray merdivenine 16 Devlet Askerini sıralayan Türk düşmanları 'Bana Türklükle gelmeyin' sözlerini unutsada biz unutmayız.  

TÜRKİYE OSMANLI'DAN KESKİN BİR KOPUŞ DEĞİLDİR

Osmanlı imparatorluğunun 90 yıllık reklam arası sona ermiştir. Biz 624 yıl film çevrildiğini yeni öğrendik. Demek ki Türk milleti koltukta oturmuş patlamış mısır yemiş. 1923'de reklam başlamış beyaz perdenin ışıkları sönmüştür. Reklamda milletvekili olanın film başladığında ne olacağı kendi meselesidir. Türkiye, Osmanlı'dan keskin bir kopuş değildir. Bunu bilmeyen kör bir cahildir. Siyasetin 2 ana dinamiği vardır.

MHP 7 HAZİRAN'DA İKTİDARLA TAÇLANACAK

Devlet zorbalık ve hainliğin kendisini gütmesine izin verirse o zaman bu pazarda sadece sahte para geçer. Bugün hepimizin önceliği, dünyada yaşanan gelişmeleri kavramak. Zarar gören kardeşliğimizi onaracağız. Türk siyaset ve siyasetçisi bu birikimler dışında ülke kaynaklarını en iyi biçimde kullanmakla mükelleftir. MHP Türk milletinin temel değer ve birikimlerini güç merkezi yaparak onu ilelebet var kılacaktır. 7 Haziran'da Allahın izniyle iktidarla taçlanacağız."

Bu haber toplam 1956 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri