Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli MHP Kurultayı'nda

21.03.2015 12:20
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da yapılan MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda konuşma yapıyor.

MHP'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı'na katılan partililer, Ankara Spor Salonu'ndaki yerini aldı. Kurultay için hazırlanan salonda Türk bayrağı ve 3 hilalli parti bayrağının yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk ile Alparslan Türkeş'in posterleri de yer aldı.

SEÇİM ŞARKILARI İLK KEZ TANITILACAK

Partinin genel seçim kampanyasında kullanılacak şarkıların da ilk defa kamuoyuna sunulacağı kurultaya, MHP lideri Devlet Bahçeli, saat 11.00 sıralarında katıldı.

"ASIL NEVRUZ BURADA"

Bugün aynı zamanda Diyarbakır'da Nevruz kutlamaları yapılıyor, yakılan Nevruz ateşleri çevresinde halaylar çekiliyor. Aynı anda partisinin kurultayında konuşan Bahçeli, asıl Nevruz'un kurultayda olduğunu söyleyerek "Türkiye'nin kurtuluşu için bağımsızlık ateşi yakanlar buradadır." dedi.

Devlet Bahçeli: Bağımsızlık ateşi yakanlar buradadır İZLE

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

NEVRUZ BAYRAMI'NI KUTLUYORUM

Türkiye sevdasıyla yanıp kavrulan değerli dava arkadaşlarım. Sevgili Bozkurtlarım, Asenalarım.. Kıymetli basın mensuplarım. Kararlılığımızı göstermek için buradayız.

Sizlerin Nevruz Bayramı'nı kutluyorum.

Sözlerimin bu aşamasında sizleri en samimi en içten duygularımla selamlıyorum.

BAĞIMSIZLIK ATEŞİ YAKANLAR BURADADIR

Türkiye'nin kurtuluşu için bağımsızlık ateşi yakanlar buradadır. Hoşgeldiniz..

Türklüğün kalbi bu salonda atmaktadır. Dağların ovalarımızın bereketini getirdiniz. Hoş geldiniz.

Tarih oldunuz yer küreye iz bıraktınız. Sizler Türkiye'siniz..

Müslümanları kutlu kılacak yegane kudretsiniz.

SESİMİZ İMRALI VE KANDİL'DE YANKILANACAKTIR

Bugün Türkiye'nin milli değerlerine sahip çıkmak için yedi düvele haykırıyoruz. İktidara yürüdüğümüzü ilan ediyoruz. Bugün Türkiye'ye soyanlardan hesap sorulacağını tarihe not düşüyoruz.

Bu salondan yükselen ses vatan ve millet sevgisinin,milli vicdanın gür sesidir. Sesimiz İmralı ve Kandil'de yankılanacaktır. Kaçak saraydaki şahsın uykularını kaçıracaktır.

TÜRKİYE BURADAN ÇIKAN SESİ BEKLİYOR

Bizi duyan rüşvetçiler, hırsızlar Türkiye'yi dört koldan soyanlar sinecek yer arayacaklardır. Buradan çıkan sesi bekliyorlar. Bu ses işsizlerin, kimsesizlerin, köylülerin, çiftçilerin, memurların, çaresiz esnafın, tüccarların sesi olacaktır.

BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE

Albayrağımıza ihanet yoktur, bölücü hainlerle yol arkadaşlığı yoktur. Türkiye'yi parçalamak için İmralı canisiyle iş yapmak yoktur. Yolumuz nurlu, yönümüz uğurlu, yürüyüşümüz kararlıdır. Bu nedenle diyorum ki bizimle yürü Türkiye.

Amaç Türklüğü yerinde yok etmektir. Haçlı operasyonları sürekli bunun için plan yapmıştır. Türk'e etnik milletten yaklaşan içimizdeki gafillerin amacı ne yazık ki aynıdır.

Devlet Bahçeli: Bizimle yürü Türkiye İZLE

BÖLÜCÜLER TÜRKSİZ ANADOLU YARATMAK İSTİYOR

Türklüğün varlığını hazmedemeyenlerin amacı hiç bitmemiştir. Türkleri Anadolu'dan atma hayali devam ediyor. Bölücüler Türksüz Anadolu yaratmak istiyor. Türklerin giderek yaşama ve var olma alanını yaratan, sürecin en vahim aşaması Çanakkale'dir.

Savaşlarla toprak ve nüfus kaybı ile trajik şeyler yaşadık. Verilecek vatan köşe kalmadı. Ya bu topraklar tutulacaktır. Ya da bu millet Anadolu'dan atılıp tarihten silinecektir.

BİZE GÖRE VATAN NAMUSTUR

PKK'nın gölgesine sığınmak, hainlerin gözetiminde hareket etmek itibardır. Bunlar Çanakkale'de olsalardı tek kurşun atmadan vatanı teslim ederlerdi. Kurtuluş Savaşı'nda olsa düşmana takla atar, bayraklarını sallarlardı.

Bunlar Damat Ferit'e rahmet okuturlar. Erdoğan'a göre vatan topraktır. Bize göre vatan namustur.

VATAN KANLA ALINMIŞTIR

Vatan kanla alınmıştır, Son damlaya kadar vatan teslim edilmeyecektir. Türkiye'nin son neferi düşmedikçe vatan verilmeyecektir.

AKP ile birlikte bayrak inmiş, vatan gitmiş, devlet dibe vurmuştur. Türkiye utanç üstüne utanç yaşamaktadır.

ECDADIN KEMİKLERİ SIZLAMIŞTIR

IŞİD karşısında bölgenin en büyük ordusuyla vatan korunamamıştır. Ecdadın kemikleri sızlamıştır. Bu kara leke bunların alınlarından elalebet silinmeyecektir.

Bu haber toplam 1312 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri