Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

10.04.2017 01:15
Referanduma sayılı günler kala İstanbul Yenikapı'da partililere seslenen Bahçeli, "Milli hesap, bir hafta sonra görülecektir." dedi.

Referanduma sayılı günler kala MHP lideri Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu.

"MİLLİ HESABA BİR HAFTA KALDI"

Yenikapı'da vatandaşlara seslenen Bahçeli, "Milli hesap, bir hafta sonra görülecektir. Başımızda insanlar ölüyor, insanlık can çekişiyor. Unutmayın, Türkiye asıl hedeftir. Bu asil ülke, vandalların hedefidir. Tökezlersek, üzerimize çullanırlar." dedi.

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

Devlet Bahçeli: Milli hesaba bir hafta kaldı VİDEO

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

"MHP nerede' diye soran bazı aymazlar da görülüyor. 'MHP ne yapıyor' diye soruşturan bazı ahlaksızlar görülüyor. Ekranlardan zehir gibi hezeyan saçıyorlar. Bre hayasızlar, bre hayırsızlar. MHP milletiyle iç içe meydanlarda, salonlarda, Anadolu’nun bağrında halen anlamıyor musun?"

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

"PENSİLVANYA'YI KALBİNDEN VURACAĞIZ"

"15 Temmuz’da başını kaldıranların tekrar doğrulmaması için 16 Nisan fırsattır. 15 Temmuz’da Türklüğün ve Türkiye’nin bekasını hedef alanlara 16 Nisan’da evet demek tarihi görevdir. 16 Nisan’da milletin bekası için evet diyeceğiz, Pensilvanya’yı kalbinden vuracağız."

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

"KILIÇDAROĞLU SAÇMALIYOR"

"Kılıçdaroğlu saçmalıyor, yalan yanlış konuşuyormuş. Anayasayı okumamış. Artık milletimiz hüküm versin. Mutlaka sandığa gidiniz. Tertemiz iradenizle, gösteriniz. Demokratik tercihinizle, Türkiye'nin bekasına katkı veriniz."

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

Devlet Bahçeli Yenikapı'da konuştu

 
Bu haber toplam 2066 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri