Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli'den çok ağır HDP mesajı!

03.07.2015 01:59
MHP lideri Bahçeli, TBMM başkanlık seçimleriyle ilgili kendisine ve partisine yönelik eleştirilere cevap verdi.
MHP lideri Devlet Bahçeli, Meclis oylamasından sonra suskunluğunu dün gece bozdu. Özellikle CHP ve HDP kanadından gelen eleştirilere çok sert bir üslupla cevap veren Bahçeli, PKK ile mücadeleye işaret etti herkesin meşrebine ve mayasına uygun konuştuğunu kaydetti.

Devlet Bahçeli, kendisine ve partisine yönelik eleştirilere bu kez Facebook'tan cevap verdi. Özellikle CHP kanadından gelen eleştirilere çok ağır bir üslupla cevap veren Bahçeli, "Kimse bize akıl vermeye kalkmasın" şeklinde konuştu. İşte Bahçeli'nin o sözleri;
 
"Ne ibretliktir ki, HDP’yi yok saymamızdan rahatsız olanlar bizi eleştiri yağmuruna tutmaktadır. Herkes meşrebine ve mayasına uygun konuşmaktadır. Ekranlarda, gazete köşelerinde, uzatılan mikrofonlarda bize demokrasi dersi vermeye cüret edenler önce vicdan, aidiyet ve ahlak imtihanından geçmeyi denemelidir. Bizim kimsenin aklına ihtiyacımız yoktur. Şimdi kalkıp bayrağa sarılı şehit naaşlarını, hıçkıra hıçkıra ağlayan şehit analarını, bir uzvunu kaybetmiş muhterem gazilerimizi unutalım mı? Emzikli bebeklerin vücutlarında açılan kurşun deliklerini aklımızdan çıkaralım mı? Köy ve karakol baskınlarını, yol kesmeleri, pusu kurmaları, mayınlı saldırıları olan olmuş bir kere diyerek hafızamızdan silelim mi?"
 
Bu haber toplam 1158 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri