Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli'nin yanındaki çantanın sırrı ortaya çıktı

15.10.2015 09:55
AK Parti ve MHP arasında yapılan koalisyon görüşmesinde Devlet Bahçeli'nin yanında bulunan çantanın sırrı ortaya çıktı.

MHP İstanbul milletvekili Uygar Aktan, Bahçeli ve Davutoğlu'nun koalisyon görüşmesindeki çantaya değinerek, "İçinde AK Parti ve MHP arasında kurulacak koalisyon protokolü vardı." dedi.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'a konuk olan MHP İstanbul milletvekili Uygar Aktan, canlı yayında AK Parti ve MHP arasında koalisyon görüşmelerinde çok konuşulan çantanın sırrını açıkladı. Aktan, "O çantanın içinde AK Parti ve MHP arasında kurulacak koalisyonun protokolü vardı." dedi.

"O ÇANTANIN İÇİNDE PUL KOLEKSİYONU YOKTU"

Hatırlanacağı üzere 17 Ağustos 2015'te MHP lideri Devlet Bahçeli ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2,5 saatlik bir görüşme gerçekleştirmiş ancak olumlu bir sonuç çıkmamıştı. O görüşmeden önce ise Bahçeli'nin yanındaki çanta gündeme oturmuştu. Çantanın içinde ne olduğu ise bugün ortaya çıktı. Çantanının içindekilerden bahseden MHP'li Aktan şunları söyledi:

"O çantanın içinde pul koleksiyonu yoktu. O görüşmeye çantasıyla girdiğinde Bahçeli, AKP ve MHP koalisyonunun protokolü vardı. Hatta bakanlık listesi vardı. Baktık ki biz azınlık hükümeti olalım siz bizi dışarıdan destekleyin. dediler. 2,5 saatte biz bunu anlayınca o iş bitti."

Bu haber toplam 1454 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri