Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devletin Zirvesi Bu Nikahta Buluştu!

25.06.2011 12:07
Ertuğrul Günay'ın oğlu İnanç Erden Günay, Sergül Aydın ile dünyaevine girdi...

Ankara Palas'taki düğün törenine gelen davetlileri Bakan Ertuğrul Günay, eşi Gülten Günay ve kızı Pınar Günay ile gelinin babası Ferhat Aydın ve annesi Nural Aydın karşıladı.

ERDOĞAN VE GÜL NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin kıydığı nikahta, damat İnanç Erden Günay'ın şahitliğini Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Bakan Günay'ın kuzeni Onur Çetinceviz, gelin Sergül Aydın'ın şahitliğini ise dayısı Turan Eliuz ve Azerbaycan Kültür ve Turizm Bakanı Ebulfez Garayev yaptı.

ERDOĞAN'DAN 3 ÇOCUK HATIRLATMASI

Nikahın ardından Cumhurbaşkanı Gül'e mikrofon uzatıldı. Gül, çifte hayırlı olsun dileğinde bulunduktan sonra mikrofonu Başbakan Erdoğan'a verdi. Başbakan Erdoğan, yaptığı konuşmaya, ''Allah kendilerine mutluluklar nasip etsin'' diyerek başladı. Her iki aileye de Allah'tan yavrularının acısını göstermemesini dileyen Erdoğan, ''İnşallah en kötü günleri bugünkü gibi olsun'' dedi.

Damat İnanç Erden Günay'a nikah töreninin hemen öncesinde söylediklerini anımsatan Erdoğan, ''Bu işi bağlarken en az 3 çocuğu da bağladınız mı dedim? 'Bağladık' dedi'' diye konuştu.

 

Bu haber toplam 8130 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri