Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Diriliş Ertuğrul 120. bölüm fragmanı yayınlandı!

25.05.2018 07:58
Diriliş Ertuğrul 120. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 119. bölüm ile ekrana gelen dizide yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Noyan ve Ertuğrul savaş için büyük bir karşılık bekliyor. Yeni bölüm için nefesler tutuldu.
Diriliş Ertuğrul 120. bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul'a büyük şok
 
 

TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 120. bölümü fragmanını izleyici ile buluşturdu. Son bölümün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyenleri şimdiden meraklandırdı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 120. BÖLÜM FRAGMANI

 

 
 

 


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 119. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul etmişti. Noyan ise Kayı Obası’na gelip Ertuğrul’un karşısına çıkmıştı. Sonrasında birlikte Ögeday Han’a gitmek için yola çıkmışlardı. Komutan Romanos, sulh görüşmesi için Kayı Obası’na gelmişti. Ancak amacının sulh olmadığı sonradan anlaşılmıştı ve vuruşma yaşanmıştı. Bu vuruşmada Bamsı yara almıştı. Günalp ise Almıla’dan şüphelenmişti. Almıla bu yüzden Günalp’ı öldürmeye karar vermişti. Sugay ise evladının mezarını ziyaret etmeye giderken saldırıya uğramış ve zapt edilmişti.
 
Noyan ile birlikte çıktıkları yolculukta, Ertuğrul ve alplarını neler bekliyor? Vuruşma esnasında kötü bir şekilde yaralanan Bamsı’nın ahvali ne olacak? Romanos’un cezası kesilecek mi? Sugay Hatun’un akıbeti ne olacak? Almıla, amaçları doğrultusunda nasıl bir hamlede bulunacak? Ertuğrul Bey’in yokluğunda Kayı Obası’nda ahval ne olacak?

Bu haber toplam 1348 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri