Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Bayraktutar Güven Tazeledi

13.02.2011 22:36
Diyanet-Sen 4. Olağan Genel Kurulu Büyük Anadolu Otel’de yapıldı. Olağan Genel Kurul toplantısında Mehmet Bayraktutar yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Diyanet-Sen 4. Olağan Genel Kurulu Büyük Anadolu Otel’de yapıldı. Olağan Genel Kurul toplantısında Mehmet Bayraktutar yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Sonuçların açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Bayraktutar, “Yürüyecek çok yolumuz var, üç yıl daha yola devam ediyoruz. Yetenekler oyun kazandırır ama başarıyı getiren ekip çalışmasıdır. Bu duygularla genel kurulumuzun sonucunu hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

"Sürdürülebilir, etkin ve atak sendikacılık anlayışıyla hareket ediyoruz" diyen Bayraktutar, "Önümüz aydınlıktır, açıktır, nurludur. Önümüzdeki dönem hızlı örgütlenme dönemidir. Ülkemizin tüm bölgelerine yayılan teşkilatlanma ağını daha da güçlendirerek örgütlenmemizi hep birlikte sürdüreceğiz. Birlik olduktan sonra tüm sorunların üstünden geleceğimize inanıyoruz. Geçen üç yılda çok çalıştık,  çok önemli başarılara imza attık. Bundan sonra da sendikamızı daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

İŞTE YÖNETİM KURULU:

Genel Başkan                                 : Mehmet Bayraktutar

Genel Sekreteri                              : Hacibey Özkan

Genel Teşkilatlanma Sekreteri     : Mehmet Ali Güldemir

Genel Mali Sekreteri                     : Mehmet Ali Omurca

Genel Eğitim Sekreteri                  : Cebrail Yakışır

Genel Mevz. ve Topl. Grş. Skr.    : Ali Bayır

Genel Arş. ve Dış İlş. Skr.            : Mehmet Yaman

 

Bu haber toplam 2624 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri