Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Doğan Medyası yine deşifre oldu

27.05.2015 11:30
Doğan Medyası Hakkari’deki tarihi açılış töreninde yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı yaptı.

Okuyucuyu 'koyun' olarak görme konusunda uzman olan Aydın Doğan, bir kez daha deşifre oldu... İsrail'le aynı günlerde kurulan Doğan Medya'nın 'amiral battı' gemisi Hürriyet'in internet sitesi, Hakkari'deki tarihi açılışı görmezden geldi. Yurt dışındaki birçok medya, bu haberi verirken yine kendi tarafındaydı. 102 trilyonluk hizmeti görmeyen www.hürriyet. com.tr, "Yüksekova'da gerginlik çıktı' haberini okuyucularına aktardı. Haberde olayların neden çıktığından veya havaalanının açılışıyla ilgili tek bir satır yer almadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Yüksekova'ya geldiği için gösterilerin olduğunu yazdı. Ancak bu haberde Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın neden geldiği bir kez daha gizlendi. Hürriyet'in yavrusu www.cnnturk.com'da da Selahaddin Eyyübi Havalimanı'nın açılışı Selahattin Demirtaş'ın ifadeleriyle servis edildi. Sosyal medya, yine Aydın Doğan'ın bu iki yüzlülüğünü es geçmedi: 

* Aydın Doğan, sen milletin karşı tarafındasın... 
* Ey Doğan, sen tarafsızsan Messi Arjantinli değil... 
* Paralı şarlatanlarına zam yapma vakti Doğan... 
* Hayatında bir kez dürüst ol ve tarafını kabul et.

Bu haber toplam 2246 defa okunmuştur
güneşin doğması yakındır inşaallah
Rüveyda İşitmez
Güneş balçıkla sıvanmaz.Balık bilmese Halık bilir. ülkemizde halkımız da biliyor Allah'ın izniyle. Bu gelişimi malum medyada biliyor ama ne yapsınlar ki can çıkmayınca huy çıkmıyor.
27 Mayıs 2015 Çarşamba 14:19
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri