Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Doğan ve Yıldızhan Gözaltına Alındı

29.10.2011 18:03
Sanıtçılar Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan, otele çağırdıkları 2 hayat kadınını darp ettikleri gerekçesiyle polis tarafından gözaltına alındı.

Bir davet için Ankara'da olan Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan, gece saatlerinde odalarına iki tane hayat kadını çağırdı. Ancak, ikili hayat kadınlarına paralarını ödemeyince tartışma çıktı. Doğan ve Yıldızhan, hayat kadınlarını darp etti.

Kadınların şikayeti üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Ekipleri otele geldi. Polis tarafından gözaltına alınan sanatçıların halen Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde ifadelerinin alındığı öğrenildi.

Geceyi nezarette geçiren iki ünlü türkücünün emniyetteki ifadeleri sürüyor.

Nihat Doğan, İstanbul’daki menajeriyle yaptığı telefon görüşmesinde İzzet Yıldızhan’ın kendisini yaktığını, yaşanan olaylarla hiçbir ilgisi bulunmadığını belirtti. 

Bu haber toplam 1542 defa okunmuştur
bunların adı namus mu
tarık
namus kelimesini vicdanlardan sildinizmi adam namussuzluğu böyle yapar örnek insan tipleri olarakta bu adam kisvesi içindeki çulsuzlarıda millete doğru dürüst örnek insan diye yuttururlar.içleri saman dolu tarla korkuluklarının faydaları yok bu dışları makyajlı insan kılığına girmişlerin.yazıklar olsun .bunlara sanat adına kapı açanlarada yazıklar olsun...namussuzluğu yaymaktan başka ne işe yaradıklarını görün...
30 Ekim 2011 Pazar 06:46
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri