Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dolmabahçe’de Başbakan ile Fenerbahçe zirvesi

03.01.2014 10:06
Başbakan Erdoğan’ın Dolmabahçe’deki ofisinde Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu ile Rıdvan Dilmen bir araya geldi.

Başbakan Erdoğan’ın Dolmabahçe’deki ofisinde geçtiğimiz gün adeta Fenerbahçe zirvesi vardı. Fenerbahçeliliği ile bilinen usta spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ile Sarı Lacivertliler’in yöneticisi Mahmut Uslu, Başbakan Erdoğan ile bir araya geldi.

Rıdvan Dilmen ile Mahmut Uslu Başbakanlık ofisine ayrı ayrı geldi. Ardından da kritik zirve başladı. Fenerbahçe ile gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantıda spor haricinde neredeyse her şey konuşuldu. Görüşmede Fenerbahçe’nin okul projeleri ile Samandıra tesisleri gündeme gelse de asıl konunun şike davası olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe’den görüşmenin içeriği ile ilgili net bir açıklama gelmezken şike operasyonundan sonra Fenerbahçe ile Başbakan Erdoğan arasında ilk kez bir görüşme olması da dikkat çekti.

TRİBÜNLER POLİTİZE OLDU

Öte yandan Başbakan ile yapılan bu görüşmenin iki taraf açısından da çok olumlu geçtiği öğrenildi. Tribünlerin Başbakan Erdoğan’a olan tepkisinin ise bu görüşmenin ve diyalog sürecinin ardından nasıl gelişeceği bilinmezken tepkinin bir anda yok olmasının da mümkün olmayacağını her iki tarafında kabullendiği öne sürüldü. Bunun sebebinin ise tribünlerin şu anda tamamen politize olduğunun biliniyor olması…

RIDVAN DİLMEN: ‘BAŞBAKAN BUNLARI HAK ETMEDİ’ DEMİŞTİ

Rıdvan Dilmen’in, Kayserispor maçı sonrası hükümeti protesto eden Fenerbahçe taraftarını eleştirerek, “Sayın Başbakan herkesten daha fazla Fenerbahçelilik yapmıştır. Bunları hiç hak etmedi. Başbakana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım’ın açıklamasını bekliyorum” çıkışından birkaç gün sonraya rastlayan bu toplantının içeriği de doğal olarak büyük merak uyandırmıştı.

Kaynak: ROTAHABER 

Bu haber toplam 1268 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri