Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Domuzlukları Tescillendi

03.12.2012 11:30
24 Kasım’da Bingöl’ün Genç ilçesinde yakalanan teröristin üzerinden domuz keserken çekilmiş fotoğraflar çıkarken, 7 Kasım’da PKK’dan kaçarak Uludere’de güvenlik güçlerine teslim olan örgüt mensubunun ifadesine göre, Kandil’de Hz. Peygamber ve Allah ile sü

Bölücü terör örgütü PKK'nın, dindar Kürk halkını temsil etmediği bir kez daha görüldü. PKK'lı teröristlerin dağda domuzla beslendikleri tescillendi. Akit'ten Fatih Akkaya'nın haberine göre, 24 Kasım'da Bingöl'ün Genç ilçesinde yakalanan teröristin üzerinden domuz keserken çekilmiş fotoğraflar çıkarken, 7 Kasım'da PKK'dan kaçarak Uludere'de güvenlik güçlerine teslim olan örgüt mensubu ifadesinde “Örgüt içerisinde Öcalan'ı Peygamberden ve PKK'yı da Allah'tan üstün görüyorlar. Ondan kaçtım” dedi. Örgüt mensubunun ifadesine göre, Kandil'de Hz. Peygamber ve Allah ile sürekli dalga geçiliyor, küfürler ediliyor. Allah'a dalga geçmek için ad bile takmışlar.

“ÖCALAN PEYGAMBER, PKK ALLAH

7 Kasım 2012'de terör örgütü PKK'dan kaçarak Şırnak'ın Uludere ilçesinde güvenlik güçlerine teslim olan teröristin verdiği ifadede “Örgüt içerisinde Öcalan'ı Peygamberden ve PKK'yı da Allah'tan üstün görüyorlar” dediği öğrenildi.

İŞTE O ŞOK İFADE

Edinilen bilgilere göre, örgüt mensubu ifadesinde, Kürt halkının çok dindar olduğunu belirterek, ateşi kutsal kabul eden PKK'nın Kürt halkını temsil etmediğini anladığını söyledi. PKK'lı şunları söyledi: “Teröristbaşı A. Öcalan'ı peygamberden üstün görürler ve örgütü Allah'tan üstün tutarlardı. Sapık bir inançları vardı. Mesela bir gün ateşe su dökmüştüm. Tufan Rojhilat Kod isimli terörist bana ‘Ateş bizde kutsaldır. Niye ateşin üstüne su döküyorsun' dedi. Ben de ‘Ateşin neresi kutsal?' cevabını verince ‘Ateş zerdüştün ruhudur, dinimizde kutsaldır' dedi. Bulunduğumuz gruptaki örgüt mensuplarından bir kısmı Zerdüşt, bir kısmı yezidi, bir kısmı ateist, bir kısmı da Hıristiyan idi. İçlerinde Müslüman olan tek ben vardım. Kürt halkı dindardır. Bunların, dini inançları sağlam Kürt halkını temsil etmediğini düşünerek örgütten kesin olarak ayrılmaya karar verdim ve kaçtım.”ALLAH'LA DALGA GEÇMEK İÇİN İSİM TAKMIŞLAR

Örgüt mensubunun ifadeleri, PKK'nın üst düzey yöneticilerinin dinle nasıl alay ettiklerini de ortaya koydu. Terör örgütünün inançlarının sapkın olduğunu ve kendi inançlarıyla bağdaşmadığını belirten örgüt mensubu, PKK'nın üst düzey yöneticisi Fehman Hüseyin'in Allah ile dalga geçtiğini şöyle anlattı: “Terör örgütünden ayrılma nedenim örgütün inançlarıyla kendi inançlarımın farklı olmasıdır. Sürekli olarak Allah'a ve Peygamberimize küfür ediyorlardı. Allah'ın ismini dalga geçmek için İsmail koymuşlardı. Bahoz Erdal Kod isimli Fehman Hüseyin telsizden ‘İsmail ile aranız nasıl?' diyerek Allah ile dalga geçiyordu. Örgütün en tepesinden en aşağısına kadar İslam inancı hor görülüyor ve alay ediliyordu.”

Daha önce de PKK'lı teröristlerin dağda yezidi ayini yaptıkları ve namazla dalga geçtikleri ortaya çıkmıştı. 

Bu haber toplam 6202 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri