Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dört Dörtlük Rezalet

30.05.2013 13:22
Siyahi bebek skandalında yeni bir dram ortaya çıktı. Aileye yakın ünlü bir iş kadını annenin ailesinin 'bebeği bırak gel' dediğini söyledi.

Sosyetede siyahi bebek skandalında yeni iddia: Anne M.D. kına gecesi yapsa başı yanmazdı!

Takvim gazetesinin haberine göre geçen yaz lüks bir otelde evlenen Türkiye'nin en ünlü iki ailesinin çocukları, bekarlığa veda partisi düzenlemiş, partide alkolün dozunu kaçıran güzel gelin Nijeryalı dansçıdan hamile kalmıştı. Çocuk doğduktan sonra ailelerin arası bozulmuş, çift ayrılmıştı. Gelinin ve ailesinin yakın dostu olan sosyetenin tanınmış bir işkadını da konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Siyahi bebeğin annesinin "M.D." olduğunu söyleyen ailenin yakın dostu işkadını skandalla ilgili olarak şunları anlattı: 

"Yazılanlar az bile. Çünkü fazlası var. M.D.'yi kızım gibi severim. Elimde büyüdü sayılır. Oğlumla aynı liseye gittiler. Ailelerimiz çok eskiden beri görüşür. M.D. herkesin sevdiği ve takdir ettiği bir kız. Çok tanınmış bir ailenin biricik evladı. Nasıl böyle bir hata yaptı anlayamadım. Hepimiz çok üzüldük. M.D. geri gelemiyor. Yanında yeğeni kalıyor. Ailesi bebeği bırakıp gelmesini istiyor ama M.D. bebeği bırakmak istemiyor. Her gün ağladığını biliyorum. Ne yapacağını şaşırmış durumda. Bir tarafta bebeği, diğer tarafta ise aile ve kamuoyu baskısı... M.D. çıldıracak gibi... Hayatı altüst oldu. Kendisine bir zarar vermesinden korkuyorum. "

M.D.'nin yaşadıklarından herkesin ders çıkarmasını isteyen sosyetik işkadını, bekarlığa veda partisinin kaldırılması gerektiğini söyledi. Ünlü işkadını, "Bizim güzel adetlerimiz var. Veda partisi de neymiş? Kına gecesi yapılsaydı, başı yanmazdı" dedi.

Bu haber toplam 6984 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri