Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dünya bu görüntüleri konuşuyor

18.10.2011 09:20
Minibüs küçük bir kıza çarptı. Sonrasında yaşananlar tüyleri diken diken etti.

2 yaşında ve adının Yueyue olduğu öğrenilen küçük kız, insanların umursamazlığı yüzünden hayatını kaybetti. Şimdi herkes "İnsanlık öldü mü?" sorusunu tartışıyor.

HERKES YANINDAN GEÇİYOR

Bir pazar yerindeki küçük bir kız çocuğu bir aracın altında kalıyor, araç sürücüsü durmadığı gibi bir de geri geri giderek küçük kızın ezilmesine yol açıyor ve sonra olay yerinden uzaklaşıyor.BAŞKA BİR ARAÇ DAHA EZİYOR

Olay yerinden geçen onlarca kişi küçük kıza hiçbir müdahalede bulunmazken, başka bir araçta üzerinden geçiyor. Küçük kızı gören birkaç araç sürücüsü ise yanına yaklaşmadan uzaklaşıyor.

Küçük kız dakikalarca yerde yatıyor ancak yanından geçenler umursamadan uzaklaşıyor taa ki çöp toplayıcı bir kadın gelip çocuğa bakana kadar. Daha sonra anne olay yerine geliyor, çocuk hastaneye kaldırılıyor ancak küçük kız yaşam savaşını kaybediyor.

Çin televizyonunda yayınlanan güvenlik kamerası görüntülerinde küçük kızın yanından geçen 18 kişinin olduğu ve kimsenin yardım etmediği belirtiliyor. İnternet vemedyadünyası bu kazayı ve insanlığın geldiği noktayı tartışırken, çok sayıda kişi bu kaza ile ilgili görüşlerini sanal ortamda paylaşıyor.
 

Bu haber toplam 1888 defa okunmuştur
sabır
hulyaekinci
Allah'ım hiç mi vidan kalmamış bu insanlarda nasıl bu kadar umursamaz olabiliyorlar ya rabbim
18 Ekim 2011 Salı 12:54
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri