Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dünyabizim Buluşmaları'nda radyoculuk konuşulacak

20.02.2015 22:48
Bahçelievler Belediyesi'nin katkılarıyla Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen Dünyabizim Buluşmaları'nda her ay kültürümüzün farklı alanlarında söz sahibi insanlar konuk ediliyor


Dünyabizim Buluşmaları'nda radyoculuk konuşulacak

 

Bahçelievler Belediyesi'nin katkılarıyla Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen Dünyabizim Buluşmaları'nda her ay kültürümüzün farklı alanlarında söz sahibi insanlar konuk ediliyor. Kültür hayatımızın dünü ve bugününün masaya yatırıldığı Dünyabizim Buluşmaları'nda konuk konuşmacılar bir gelecek projeksiyonu da çiziyorlar.

Ayrıca her programda belirlenen konu başlığıyla ilgili çekilecek olan 3-5 dakikalık sokak röportajları da gösteriliyor.

Şubat ayı Dünyabizim Buluşmaları etkinliğinin konusu ise “90'lardan Günümüze Değişen Türkiye'de Radyo". Bahçelievler Belediyesi başkan yardımcısı Zekeriya Yıldız'ın yöneteceği söyleşide Akra FM'den Naim Güleç, Erkam Radyo'dan Selahaddin Kocaaslan, Moral FM'den İsmail Tongar ve Radyo 7'den Mehmet İhsan Ercan konuşmacı olarak yer alacaklar.

24 Şubat Salı günü saat 19.00'da Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde başlayacak etkinliğe katılım serbesttir.

Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi adres ve telefonları:

Şirinevler Mah. Barbaros Cd. No:5 Bahçelievler / İstanbul (Bahçelievler Belediyesi yanı)

Harita üzerinde görmek için: http://goo.gl/6FRncc

0 212 484 38 21

Bu haber toplam 3370 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri