Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Edep Ya Hu!

27.07.2013 01:51
TRT’de yayınlanan “Ramazan Sevinci” programına katılan Ömer Tuğrul İnançer’in, “Hamileliği davul çalarak ilan etmek bizim terbiyemize aykırıdır.

Böyle karınla sokakta gezilmez. Her şeyden önce estetik değildir. 7-8 aydan sonra anne adayı biraz hava almak için beyinin otomobiline biner, biraz dolaşır. Sonra akşam üstü çıkarlar. Şimdi ise maşallah, kanatlısı kanatsızı televizyonlarda uçuşuyor. Ayıptır ayıp. Bunun adı realizm değildir. Bunun adı terbiyesizliktir” şeklindeki sözleri, Gezi çapulcularını rahatsız etti.

Gezi provokatörleri, İnançer’in, hamile kadınlarla ilgili değerlendirilmelerini bahane ederek yeniden sahneye çıktı.

FAHİŞELER SOKAKLARI TERK ETMEYECEKMİŞ

Kadıköy’de önceki gün gerçekleşen eylemde yaklaşık 100 kişilik kadınlı erkekli grup karınlarına yastık ve benzeri eşyalar koyarak kendilerine hamile süsü vermiş ve “İster gebe, ister fahişe sokaklar bizim, terk etmeyeceğiz” şeklinde slogan atmıştı.
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi Beyoğlu eş sözcüsü Nadire Gülüş ise, “Kaç çocuk yapacağımızı, kürtaj olamayacağımızı, nasıl doğum yapacağımızı, nerede ve nasıl bulunacağımızı dikte edemezler” demişti.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi’nin çağrısı üzerine Gezi provokatörleri bugün de İstiklal Caddesi’nde bir araya gelecek ve karınlarına “yastık” bağlayarak hamile rolü yapacaklar.

yeniakit

Bu haber toplam 3166 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri