Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yazar Fatma Çetin Kabadayı Samsun'da...

29.11.2011 19:26
Eğitimci-Yazar Fatma Çetin Kabadayı, Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Eğitimi Bölümünde adına düzenlenen imza töreninde öğrencilerle bir araya geldi.

 

Eğitimci-Yazar Fatma Çetin Kabadayı, Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Eğitimi Bölümünde adına düzenlenen imza töreninde öğrencilerle bir araya geldi. 

 Mahir Kavun’un organizatörlüğünde düzenlenen imza gününe katılım ve ilgi büyüktü.

Kitaplarının tanıtımı ardından öğrencilerle bir süre sohbet eden Fatma Çetin Kabadayı’ya; Prof. Dr. Mehmet Aydın, Doç. Dr. Yavuz Bayram, Yrd. Doç. Dr. Şeyma Büyükkavas, Yrd. Doç. Dr. İlknur Karagöz, Öğretim Görevlisi Kadir Yalınkılıç ve Araştırma Görevlileri M. Emre Çelik, Rabia Esra Çetinkaya ve Pınar Çakır eşlik ettiler.

1974 yılında Kayseri’de doğan Fatma Çetin Kabadayı 1997 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki ve Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Bölümü'nden mezun oldu.Yazarın şiirleri ve yazıları birçok dergi ve gazetelerde yayımlandı. Çeşitli yerel gazetelerde uzun süre köşe yazarlığı yapmış olan Kabadayı’nın; dört tanesi okul öncesi eğitim öğretmenlerine yönelik olmak üzere yayınlanmış dokuz kitabı bulunuyor.

Kabadayı “On Dokuz Mayıs Üniversitesi’nde karşılaştığım ilgi beni çok mutlu etti. Sayın Mahir Kavun’a ve emeği geçen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim,” dedi.

Söyleşi ve imza 28 Kasım 2011 tarihinde 10.00 itibariyle başlayıp 17.00’ye kadar aralıksız sürdü. 

Haber; Havva Gürler

Kaynak:
Bu haber toplam 7910 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri