Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ekranda kıyamet koparan üslup kavgası!

10.02.2015 01:22
CNN Türk ekranlarında bu kez üslup kavgası çıktı. Ahmet Hakan'ın konukları, birbirlerini üslup konusunda uyarınca, programda tansiyon yükseldi.

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ile AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin arasında CNN Türk'te üslup kavgası çıktı. MHP'li Türkkan, AK Partili milletvekillerinin tartışma programından kaçtığını söylemesi AK Partili Zengin'in tepkisine neden oldu. 

Başkanlık tartışmaları ve 7 Haziran seçimleri Tarafsız Bölge'de bir kez daha masaya yatırıldı. MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan'n, tartışma programlarından AK Partili milletvekillerinin kaçtığı yönündeki eleştirileri AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin tepki gösterdi. Üstenci bir bakış açısıyla konunun muhataplık tartışmasına dönüştüğünü söyleyen Zengin, siyaset yapmak için milletvekili olma zorunluluğunun bulunmadığını dile getirdi.

SERT ÜSLUP TARTIŞMASI

Zengin'in bu sözlerinin ardından bu kez de MHP'li Türkkan, sözlerinin kesildiğini söyleyerek, itiraz etti. İkili arasındaki ülsup tartışması, programdaki tansiyonu yükseltti.

İşte o tartışma;

Bu haber toplam 2036 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri