Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ekrem Dumanlı tutuklanacak mı?

25.12.2014 01:18
Twitter fenomeni Fuat Avni'den Ekrem Dumanlı bombası. Fuat Avni, 14 Aralık operasyonunda serbest kalan Ekrem Dumanlı'nın tutuklanacağını iddia etti.

Twitter fenomeni Fuat Avni, 14 Aralık operasyonuyla ilgili yeni iddialar gündeme getirdi. "Paralel yapı" operasyonunda gözaltına alınan; ancak mahkemece serbest bırakılan Ekrem Dumanlı'nın savcının itirazıyla tutuklanacağını iddia eden twitterfenomeni, bu süreç içerisinde Zaman ve Samanyolu TV'ye de el konulacağını ileri sürdü.

Ankara kulisleri bir kez daha Fuat Avni'yi konuşuyor! İddiaya göre 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan; ancak çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı savcılığın itirazı üzerine tutuklanacak.

YİNE FUAT AVNİ YAZDI 

Fuat Avni'nin kim ya da kimler olduğu konusunda soruşturma sürerken ünlü twitterfenomeni bu kez de daha önce duyurduğu 14 Aralık operasyonuyla ilgili yeni iddialar gündeme getirdi. 

fuat-avni.20141224233100.jpg

Akşam saatlerinde üst üste tweetler atan Fuat Avni, Samanyolu ve Zaman gazetesine muhalefet ettikleri gerekçesiyle el konulacağını ileri sürdü. Hidayet Karaca gibi Ekrem Dumanlı'nın da savcılığın itirazıyla tutuklanacağını iddia eden Fuat Avni, savcının dosyaya Trabzon'dan gönderilen bir ihbar mektubunu delil olarak koyacağını ve buna dayanarak tutuklama kararı verileceğini ileri sürdü.

Bu haber toplam 1802 defa okunmuştur
Fuat avni yorumu
Mahmut ÇELİK
Bu yorum o kadar kimsenin tahmin edemeyeceği bir fikir değil. Az çok yakın tarihi bir nebze bilenler bu tahmini rahatlıkla yapar.
25 Aralık 2014 Perşembe 09:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri