Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emin Çölaşan'dan Ertuğrul Özkök'e sert yanıt

27.12.2014 12:39
Emin Çölaşan, Ertuğrul Özkök'ün kendisine yönelik sözlerine "Her patronun yağcısı, yüreksiz, ilkesiz, omurgasız, korkak Ertuğrul Özkök" diyerek cevap verdi.

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, dün kaleme aldığı yazısında paylaştığı fotoğrafla birlikte, Özal iktidarının demokrat olmasına rağmen laiklere yaranamadığını yazıp Emin Çölaşan'ı da Özal'a ihanet etmekle suçlamıştı.

Sözcü yazarı Emin Çölaşan, bugünkü köşesinde Özkök'e cevap niteliğinde bir yazı yazdı. Özkök'ü sert bir dille eleştiren Çölaşan, "Ertuğrul, bizim mesleğin gelmiş geçmiş en mükemmel tüccar terzisidir." dediÇölaşan'ın köşesindeki ilgili bölüm şöyle;

"OMURGASIZ, KORKAK ÖZKÖK"

"Emin Çölaşan’ın notu: Her devrin, her iktidarın, her patronun yağcısı, yüreksiz, ilkesiz, omurgasız, korkak Ertuğrul Özkök dünkü yazısında bana bulaşmış.
Ciğerlerinin içi dahil onun ne mal olduğunu en iyi bilenlerden biriyim.
Kişiliğini, nasıl zavallı durumlara düştüğünü kitaplarımda ve yazılarımda anlatmıştım.

"EN MÜKEMMEL TÜCCAR TERZİSİ"

Ertuğrul, bizim mesleğin gelmiş geçmiş en mükemmel tüccar terzisidir.
Karşılığını fazlasıyla almak koşuluyla her patron ve iktidarın, yerli ve yabancı her para babasının vücut ölçülerine ve kalıbına göre milimetrik dikiş ayarı tutturmanın ustasıdır.

Aman haaa, bundan sonra yalan yazmasın, Özal’ı öveyim derken bana falan pek bulaşıp zor durumda kalmasın."

Ertuğrul Özkök'ten Emin Çölaşan'ı kızdıracak yazı

Bu haber toplam 2798 defa okunmuştur
rüştüne ermemiş
mahmut demirkollllu
bu kaos yaratan adam çölü aştı sabrımız taştı.Ama akılsızlığı aşamadı.tüm iyileri güzelleri doğruları karalamak için yaratılmış.Her olumluya çamur atmak karekteri olmuş.beyni zaten %1 i kadarı çalışıyor..İşleri eminsizlik.Bunu medyaya alan hata yapmiş.Aponun avukatı olabilir bu. Gevezelik ruhuna işlemiş..Gitsin 3 kaz otarsın kandilde.becerebilimi ne dersiniz?
27 Aralık 2014 Cumartesi 14:36
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri