Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emine Hanım'ın hastanesini anlattı!

06.03.2014 01:37
Başbakan Erdoğan, Ankara'daki hastane açılışında ailesine ait olduğu iddia edilen hastaneleri anlattı.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Memorial Ankara Hastanesinin açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Ya ben hanımla nereye gitsem, burası diyorlar Emine Hanım'ın hastanesi. Bir pastaneler zincirinin açılışına gittik, orası Emine hanımın oldu. Şimdi korkuyorum Memorial'da bizim hanımın olacak. Bunu burada özellikle vurgulamak isterim." dedi.
 
Başbakan Erdoğan, Ankara'daki açılışta Emine Erdoğan ile ilgili iddialara da cevap verdi. Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile gittiği bir hastanenin, kendilerine ait olduğu söylentilerin yayıldığını anlatarak "Ne zaman açılış yapsak Emine Hanım'ın oluyor" diye konuştu. Erdoğan şöyle konuştu;
 
"Orayı yaptılar hemen 'Emine Hanım'ın hastanesi.' Bir pastaneler zincirinin açılışına gittik, o pastaneler zinciri Emine Hanım'ın oldu. Şimdi korkuyorum, Memorial'da şimdi bizim hanım buraya ortak olmuş olacak. Bu endişeyi de taşıyorum. Allah siyasette böyle muhalefeti kimsenin başına vermesin, çünkü bunlarda yalan, dolan, iftira aman yarabbim çok fazla. Onun için bunu burda özellikle vurgulamak istedim."
Kaynak:
Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri