Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

En çok salavatı getiren en çok Huri'yi alır

08.08.2011 12:49
Cübbeli Ahmet Hoca, Ramazan'a özel farklı fetvalarıyla adından söz ettiriyor.

dedi.


 
Bu haber toplam 9518 defa okunmuştur
nuri
ademdurmus
kadınlarada nuri var.
23 Ağustos 2011 Salı 13:05
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DÜZELTME
İSYAN ETMEYELİM
MENZİOĞLU beyefendi / hanımefendi. Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyelim. İnsanlar diriltileceği vakit ruh ve beden birlikte diriltilecektir nasıl erkek kadın yok diyebilirsiniz.Lütfen ben de siz de burda yorum yazan herkes de Kur\'an ı iyi inceleyelim. lütfen doğrusunu öğrenelim. Hanımefendi arkadaşlar sizlere de birçok müjdeler var konuyla ilgili lütfen araştırınız, isyan etmek elbette çok kolaydır, insanın hoşuna da gider gibi olur ama insanın nefsine zor gelen, öğrenmektir. siz zor olanı yapın.
13 Ağustos 2011 Cumartesi 09:23
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
şaklabanlık...
hüdai
o zaman şunu da ekleyelim ve bu zât bunu da aynı "müdhikelik" içinde ya da inanarak ve ciddiyetle kadınlara da hitab ettiği bir ortamda söylesin.. Elmalılı'nın tefsirinde "ve lehum ezvâcün mutahharatun (onlara tertemiz eşler vardır)" ayetinin mazmun ve işâretiyle kadınlara da erkeklere olduğu gibi eşler verilecektir... Yani o hitâb ettiği ve keyiflendirmek istemiş olduğu kendisinin de "muzırca" gülümseyerek onlara huriler arz ve takdim ettiği gibi, onların eşleri için de zevçler verileceği bilgisi nasıl arz ve takdim edilecektir kendisinin bu şaklabanlık maharetine bırakılmıştır!
08 Ağustos 2011 Pazartesi 21:32
Beğendim (2)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
HANİ İSLAM
MENZİOĞLU
Hani İslam rumuzlu kardeş, aklımızın almadığı şeyleri hemen reddetmeyelim. Cübbelinin düştüğü mantık hatasına sen de düşüyorsun nasıl mı?. Kuranı iyi incele hele, cennete kim girecek diyor ayet, RUHLAR diyor. soruyorum kardeş RUHLARIN cinsiyeti var mı? yok. Erkek ve kadılık dünyevi bir durum hormonlarla ilgili, hormonlar olmazsa ne erkek olursun ne de kadın. Yani erkeklik ve kadınlık mefhumu sadece fiziksel kanunlarla vardır, yeni fiziksel kanunların geçerli olacağı cennette asıl olan ruhtur, ceset değil. Bu konu burada anlatılmayacak kadar uzun bu kadarla yetin artık.
08 Ağustos 2011 Pazartesi 18:30
Beğendim (0)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
kadına değer veriyordu
hani islam
selavat getiren kadına ne veriliyor, ne varsa erkeğe, gerçekten merak eddiyorum erkekler birsürü huri alırken kadınlara neden bişey yok, bilen varsa cevaplasın, kadınlar da havasını mı alacak, ayrıca sırf huri almak için ibedet etmek bana sapıkça geliyor
08 Ağustos 2011 Pazartesi 17:41
Beğendim (3)Beğenmedim (4)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri