Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Engelli Gencin, Başbakan'dan İsteği Herkesi Güldürdü

18.01.2015 17:03
Partisinin il kongresine katılmak için Tekirdağ’a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu karşılayan engelli genç, evlenmek istediğini söyledi.


Tekirdağ’da gerçekleştirilen 5. Olağan İl Kongresi nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu, karayolu ile Tekirdağ’a geldi. Hava yolu ile geleceği açıklanan Davutoğlu’nun bölgedeki sis nedeniyle hava yolu programı iptal oldu.

Saat 11.30 sıralarında Atatürk Spor Salonu’na gelen Davutoğlu’nu, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Özlem Yemişçi, Ziyaaddin Akbulut, Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay ile protokol üyeleri karşıladı. Annesiyle birlikte engelli Özgür Yaman da Davutoğlu’nu karşılayanlar arasında yer aldı. Yaman’a özel ilgi gösteren Başbakan Davutoğlu, spor salonuna Yaman’la birlikte yürüyerek girdi. Bu sırada engelli Yaman, kendisinden isteğini soran Davutoğlu’na evlenmek istediğini iletti. Özgür Yaman’ın bu sözleri kısa süreli görüşmelere neden oldu. Bir süre daha gençle sohbet eden Ahmet Davutoğlu, daha sonra ise yerine geçti. 

İHA

Bu haber toplam 1836 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri