Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erbakan’ın yolu patriot yolu değil

31.12.2012 14:45
Kamalak partisinin il başkanları toplantısında konuştu.

 

Partisinin, Genel Merkezinde il başkanlarına konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Kamalak, Malatya Kürecik’teki NATO füze kalkanlarından sonra Kurtuluş savaşında düşmana karşı cansiperane mücadele eden dört ilimizden üçü olan Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adana’ya patriot füzelerinin, “Burası bir NATO ülkesidir” diyerek davetle yerleştirilmesini sert bir şekilde eleştirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Türkiye’de bulunan 28 NATO üssü ve İzmir’deki karargahına ilaveten Malatya Kürecik’e füze kalkanı ve üç ilimize yerleştirilmekte olan patriot füzelerinin, 22 İslam Ülkesinin sınırlarını değiştirme amaçlı BOP projesinin tehlikeli bir aşaması olduğunu belirterek, “O sütçü imamların, Rıdvan hocaların, Karhramanmaraş’ta, Gaziantep’te, Adana’da binlerce vatan evladının canlarını siper ederek kovduğu düşmanları, patriot füzelerini şimdi AK Parti davetiye ile getiriyor. Peki bu füzeler kime karşı kullanılacak. İngilizce, Fransız’a, Alman’a, Amerikalı’ya karşı mı kullanılacak? Kime karşı? Yoksa Müslümanlara karşı mı kullanılacak?” diye sordu.

Partisinin, Genel Merkez Konferans salonundaki Aralık ayı İl Başkanları ve İl Müfettişleri toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Kamalak, Malatya Kürecik’teki NATO füze kalkanlarından sonra Kurtuluş savaşında düşmana karşı cansiperane mücadele eden dört ilimizden üçü olan Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adana’ya patriot füzelerinin, “Burası bir NATO ülkesidir” diyerek davetle yerleştirilmesini sert bir şekilde eleştirdi. Kamalak, “Buradan Hükümeti uyarıyoruz. Suriye’ye 15 dakika da girebilirsiniz ama, 15 yılda çıkamazsınız. Çıkarken de Türkiye’yi Kurtuluş Savaşı’ndaki gibi bölünmüş ve kafanız gözünüz yarılmış olarak çıkarsınız” diyerek Ak Parti Hükümetini uyardı.

Bu haber toplam 3932 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri