Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan Adnan Hoca'yı neden aradı?

24.04.2014 13:37
Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, canlı yayında Başbakan Erdoğan'ın kendisini telefonla aradığını açıkladı...

 

Adnan Oktar A9'da yaptığı açıklamada ilginç bir iddiada bulundu. Canlı yayında konuşan Adnan Hoca, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın kendisini telefonla aradığını söyledi. Oktay, Başbakan'ın kendisinden Şeyh Nazım Kıbrısi’nin telefon numarasını istediğini dile getirdi.

TAYYİP HOCAM ŞEYHİMİZİN NUMARASINI İSTEDİ

"Başbakanımız Tayyip Hocam, aslan başbakanımız bizden şeyhimizin telefon numarasını istedi, şeyhimizle görüşmek üzere. Bizde şeyhimizin telefonu numarasını verdik." diyen Oktar, "Başbakanımız da Şeyh Bahattin Efendi’yi aradı. 'Ne gerekirse yapmaya hazırız, kendisi bizim şeyhimiz, biz şeyhimizi çok severiz' demiş." şeklinde konuştu.

"ANNEMİZ DE (EMİNE ERDOĞAN) ŞEYHİMİZİ ZİYARET EDER"

Oktar, Başbakan Erdoğan'ın tozdan etkilenerek akciğer rahatsızlığı geçiren Kıbrısi için ambulans uçağı tahsis ettiğini ve hastane masraflarını devletin karşılayacağını söyledi.

Adnan Oktar konuşmasına şu sözlerle devam etti; "Tayyip Hocamız’ın eşi hanımefendi, annemiz de şeyhimizi çok sever ve ziyaretine de gider."

MÜRİTLERİNDEN TEŞEKKÜR TWEETİ

Diğer yandan Şeyh Kıbrıs’inin bir müridi de sosyal medyadan Başbakan Erdoğan’a teşekkür etti. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tedavisi süren Kıbrısi’nin müritlerinin attığı teşekkür Tweet’inde Erdoğan’ın özel doktorları Ada’ya gitmiş. Bir müridin attığı Tweet şöyle:

“Bugün Allah dostlarına dost olan ecdadı gibi evliyaya saygı duyan sayın Tayib Erdoğan sultanımıza kendi özel doktorlarını gönderdi. Koca adam sultanıma yakın oldunya bizde sana yakınız.”

hocatweet.jpg

Bu haber toplam 5048 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri