Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERDOĞAN'DAN İRAN'A MİSİLLEME

18.09.2012 15:34
Erdoğan'la görüşmeye gelen İranlı Celili'yi Başbakanlık'ta kimse karşılamadı. Ahmedinejad da Başbakan Erdoğan'ı hastalığını bahane ederek bir gün bekletmişti.
 

Erdoğan'la görüşmeye gelen İranlı Celili'yi Başbakanlık'ta kimse karşılamadı. Ahmedinejad da Başbakan Erdoğan'ı hastalığını bahane ederek bir gün bekletmişti.

Ankara'da temaslarda bulunan İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Başkanı Said Celili, Başbakan Erdoğan’la bir araya geldi. Başbakanlık kapısında hiçbir yetkilinin karşılamadığı Celili’nin, saatini kontrol etmesi dikkat çekti.

İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Başkanı Said Celili, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek için sabah saatlerinde Başbakanlık Merkez Bina’ya geldi.

HİÇBİR TÜRK YETKİLİ KARŞILAMADI

İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Başkanı Said Celili, hiçbir Türk yetkili tarafından Başbakanlık önünde karşılanmadı. Aracından inen Celili, saatini kontrol etti.

SAATİNİ BAKTI, KİMSE GELMEYİNCE KENDİ BİNAYA GİRDİ

Ardından merdivenlere gelen Celili, bir kez daha saatini kontrol etti. Yanındakilerle bir süre konuşan Celili, daha sonra Başbakanlık binasına girdi.

Başbakan Erdoğan ile Said Celili’nin görüşmesi basına kapalı olarak başladı. Görüşmeye, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da katıldı.

AHMEDİNAJAD DA BAŞBAKAN ERDOĞAN'I 1 GÜN BEKLETMİŞTİ

Geçtiğimiz mart ayında Güney Kore'deki Nükleer Güvenlik Zirvesi sonrası İran'ı ziyaret eden Başbakan Erdoğan'ın İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'ın rahatsızlığı gerekçe gösterilerek bir gün ertelenmişti.

Ancak Ahmedinejad'ın hasta olmadığı, o gün başka görüşmeler de yaptığı ortaya çıkmıştı...

 

Bu haber toplam 3306 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri