Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan: Asker Kaçırarak Sürece Zarar Vermek İstiyorlar

09.12.2013 00:58
Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan 4 askerle ilgili, "Bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemlerdir" dedi.

Başbakan Recep Tayyip ErdoğanDiyarbakır'da kaçırılan 4 askerle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemlerdir" dedi.

"OYUNA GELMEDEN SÜRECE DEVAM EDECEĞİZ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel bir hastanede tedavi gören ünlü sanatçı Adnan Şenses'i ziyaret etti. Ziyaretin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan 4 askerle ilgili sorular üzerine, "Zaten bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler.Hakkari eylemleri yine aynı şekilde sürece zarar vermek isteyenlerin attığı adımlar, yaptığı eylemler. ve bunlar da bunun bir benzeridir. Fakat bunlar her halükarda biz tabi bu oyuna gelmeden sürece devam edeceğiz" dedi.

"ASKERLERİMİZİ BIRAKMALILAR"

Gazetecilerin "Çağrınız ne olacak" şeklindeki sorusu üzerine ise Erdoğan, "Bizim bir an önce askerlerimizi bırakmalarıdır" diye yanıtladı. Başbakan Erdoğan, yaptığı açıklamanın ardından hastaneden ayrıldı.

HABERVAKTIM

Bu haber toplam 1348 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri