Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan Çiftine Sürpriz

24.02.2013 02:29
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan, dişlerinin tedavi edilmesi için talimat verdikleri zihinsel engelli Cansu Bekmez'le bir araya geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan, dişlerinin tedavi edilmesi için talimat verdikleri zihinsel engelli Cansu Bekmez'le bir araya geldi. Ağzında tek dişi bulunan Pekmez, tedavisi yapılmış şekilde Erdoğan çiftiyle poz verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na geldi. Burada basın toplantısı yapan Erdoğan ardından uçağa binmek için salondan çıktı. Başbakan ve eşi Emine Erdoğan'a burada Fatih Belediyesi tarafından bir sürpriz yapıldı. Bir programda ağzında dişi kalmayan 22 yaşındaki zihinsel engelli Cansu Bekmez'in dişlerinin yapılması için yardım istenmişti. Emine Erdoğan'ın talimatıyla Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bekmez'in tedavisini gerçekleştirdi. Devlet Konukevi'ne getirilen Bekmez, burada Başbakan ve Emine Erdoğan'la bir araya geldi. Mustafa Demir tedavi sürecini Erdoğan çiftine anlattı. Bekmez sık sık gülümseyerek kameralara poz verdi. Emine Erdoğan Cansu Bekmez ile kısa süre konuştu. Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan, Cansu Bekmez'le fotoğraf çektirdi.

Erdoğan çifti uçağa binerek Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti. 

Bu haber toplam 1992 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri