Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan: Fitne unsurlarını barındırmadık

28.12.2013 21:05
Başbakan AK Parti'deki ayrılıklara ilişkin, "Partiden ayrıldılar' diyorlar. Ayrılmadılar, ayırdık" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Manisa İl Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte konuştu. Erdoğan'ın gündeminde İstanbul merkezli operasyon ve AK Parti'deki ayrılıklar vardı. "Bazıları partiden ayrılmadı biz ayırdık. Fitne unsurlarını barındırmanın bir anlamı yok." dedi.

Başbakan, dün yaptığı konuşmada da Ertuğrul Günay'a sert çıkarak, "Bakanlıktan ayrılana kadar her şey cici güzel bakanlıktan ayrıldıktan sonra bakıyorsun ben filanca bakanı beğenmedim. Senin böyle bir yetki mi var ya önce haddini bil."demişti.

'MEŞRUİYETİNİ MİLLETTEN ALAN BİR İKTİDARIZ'

İzmir şimdi İstanbul gibi bir çapta belediyeciliğe geçecek.Buna rağmen yaptıkları ortada. Komşu İzmir'de bunların yaptığı belediyecilik ortada adeta kasaba belediyeciliği yapılıyor. Biz meşruiyetini milletten alan bir iktidarız. Belli egemen güçlerden değil Bu yola biz milletle çıktık, birlikte yürüdük, bundan sonra da bizim yol arkadaşımız millet olacaktır

'TAKSİM'E ÇIKMAK İSTEDİLER AMA GİDEN YOK'

Türkiye düşmanları ülke içindeki ihanet şebekelerini kullanarak alçakça bir operasyona start verdiler Bu kampanya milli iradeye karşıdır. Devletin içinde paralel yapı oluşturmaya çalıştılar. Seçimin arefesinde başlatılan bu kampanya manidardır. Bu ne Tayyip Erdoğan'ın şahsına ne AK Parti'yedir. Biz bu ülkede yaşayan evelallah 76 milyonun temsilcisiyiz. Siyasetimizi de sadece kumsallarda yapmayız . Gezi'nin benzerini tekrar yapmak istediler. Dün Taksim'e 300-400 kişiyle çıkmak istediler ama giden yok. İnanıyorum ki tutmayacak.

Bazılarını partimizden ayırdık. Bu tür fitne unsurlarını ayırdık. Bu hareket artık sizi kapıya koymuştur

ensonhaber

Bu haber toplam 1312 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri