Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan flaş Ahmet Hakan açıklaması!

05.10.2015 01:19
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa, Belçika ve Japonya’yı kapsayan seyahatine çıkmadan önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Fransa'da 'Teröre karşı milli birlik' etkinliğine katılacak. Erdoğan yolculuk öncesi Ankara Esenboğa Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Erdoğan Ahmet Hakan'a yapılan saldırı hakkında ilk kez konuştu. Erdoğan saldırı hakkında şunları söyledi...

Bu konuyla ilgili olarak her zaman şiddetin karşısında olduğumuzu söyledik. Bununla ilgili basın başdanışmanım gerekli açıklamaları yapmak kaydıyla görüşmeleri yaptı. Olayı tasvip etmek mümkün değil. Ancak köşelerinde, başka köşe yazarlarını lanetleyen yazılardan bu arkadaşlarımızın kaçınması lazım. Bir çok yayın gruplarına şiddet gösterileri yapılmıştır ses bombaları atılmıştır, silahla araçları taranmıştır.

Bu insanlar acaba o zaman kendileri ne durumdaydı. Buna rağmen basın başdanışmanım arayıp geçmiş olsun temennilerini iletmişlerdir. Şiddetin karşısındayız. Yeter ki bütün medya grupları aynı hassasiyeti göstersinler. Kendilerine gelince ‘yandım’ demesinler. Aynı hassasiyeti başkalarının başına gelince de göstersinler.

Bu haber toplam 2970 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri