Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan Fransa'da nişan yüzükleri taktı!

20.06.2014 23:26
Başbakan Erdoğan, Fransa'da iki gencin nişan yüzüklerini taktı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'nın başkenti Paris'te oteline girişi sırasında nişanlanma kararı alan gurbetçi çift tarafından karşılandı. Erdoğan, çiftin nişan yüzüklerini takması talebini geri çevirmedi. 
 
Başbakan Erdoğan, Fransa'nın başkenti Paris'te konaklayacağı otelde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) yetkilileri ve Türk vatandaşlarınca karşılandı. Başbakan Erdoğan ve beraberindeki heyet, geniş güvenlik tedbirleri eşliğinde Royal Monceau Hotel'e vardı. 

OTEL ÖNÜNDE SÜRPRİZ NİŞAN

Erdoğan'ı burada, UETD'nin Fransa yöneticileri ile Türk vatandaşları karşıladı.  Başbakan Erdoğan, otel girişinde Fransa'da yaşayan Hasan Deniz elinde çiçek ile karşıladı. Deniz'in nişan yüzüğü takma ricasını Erdoğan geri çevirmedi. Hasan Deniz ve Şiringül Arslan çifti yanlarında getirdikleri yüzükleri Erdoğan çiftine uzattı. Çiftin nişan yüzüklerini takan Erdoğan, onları tebrik etti.  Başbakan Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı  Binali Yıldırım eşlik ediyor.
Bu haber toplam 3064 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri